Fenerbahçe’nin gururu kadınlar!

Bilgi, Canlı Sonuçlar, Dünya, Genel, Haberler May 13, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe bu dönem bayan atletlerinin başarılarıyla isminden Laf ettiriyor.

Futbol dışındaki branşlara da Aka Ehemmiyet verip yatırım yapan sarı-lacivertli kulüp, Evvel bayan basketbolda Avrupa ve Türkiye şampiyonu oldu. Akabinde Fenerbahçe Opet, Voleybol Sultanlar Ligi’nde Eczacıbaşı Dynavit’i serinin 3 maçında da yenip Mesut sona ulaşmayı başardı. Sarı Melekler, Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı da müzesine götürmüştü.

“CUMHURİYET BAYANLARI…”

Fenerbahçe topluluğu, Cumhuriyetimizin 100. yılında bayan ekiplerinin kazandığı bu kupaların haklı gururunu yaşıyor. Fenerbahçe Lideri Ali Koç, “Bu kupa Cumhuriyetimizin 100. yılında Atatürk’ün, Fenerbahçe’nin kızlarına yakışırdı. çok mutluyuz” dedi.

Fenerbahçe’nin voleybol şubesinden Mesul yöneticisi Simla Türker Bayazıt da “Cumhuriyetin 100. yılında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Şampiyonlar Kupası’yla dönemi açtık ve Cumhuriyetin 100. yılında Tekrar ligi kupayla bitirdik. Cumhuriyet bayanları, Atatürk bayanları, Atatürk çocukları… Her Vakit söylediğim üzere ekibimle gurur duyuyorum. Şampiyonluk kupasını Cumhuriyetin 100. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’a atfetmek istiyorum. Cumhuriyetin 100. yılında Cumhuriyetin Feneri, Şampiyon Fenerbahçe” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir