Firmino için Galatasaray açıklaması!

Futbol, Genel, Haberler Mar 16, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Üstün Lig’de başkan pozisyonda bulunan Galatasaray’da Değerli gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılılar bu dönem şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

Cimbom şu anne kadar 24 müsabakada 60 puan alarak Değerli bir istatistik elde etti. Aslan, ligde 2. sırada yer Meydan Fenerbahçe’nin 9 puan önünde yer alıyor.

Öte yandan Galatasaray İdaresi, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı kırmızılılar, dönem sonunda Taarruz çizgisine destek yapmak istiyordu. Dursun Özbek ve kurmayları, transfer gündemine Liverpool forması giyen Roberto Firmino’yu almıştı.

Dönem sonunda Liverpool’dan ayrılık kararı Meydan ve Galatasaray’ın transfer gündeminde bulunan Roberto Firmino konusunda sıcak bir gelişme yaşandı.

“G.SARAY’IN BAHTI OLABİLİR”

İngiltere’nin önde gelen transfer portallarından Team Talk’a nazaran Sarı-Kırmızılılar, Sambacı için Kıymetli bir opsiyon durumunda.

Takvim’de yer Meydan habere nazaran İngiliz gazeteci Ben Jacobs, “Galatasaray’ın bu transferi bitirme konusunda Firmino’ya ağır baskı uyguladığını biliyorum. Firmino, İtalya yahut İspanya’ya gidip, takımdaki apansızın Çok yıldız isimden biri olmak yerine Galatasaray’a gidip kadronun yıldızı olmayı seçebilir. Galatasaray’ın burada bir bahtı olabilir” dedi.

BU DÖNEM 10 GOL ATTI!

31 yaşındaki oyuncu bu dönem İngiltere’de 28 maça çıktı. Firmino bu müsabakalarda 10 gol attı. 10 golün yanı Dizi 5 de asistle oynadı.

1.81 uzunluğundaki Sambacı ülke ulusal grubunda ise 55 karşılaşmada vazife aldı. Yıldız santrfor 55 gayrette ise 17 gol kaydetti. Firmino’nun yeni piyasa kıymeti ise 28 milyon Euro olarak belirlenmiş durumda. Firmino mesleğinde Hoffenheim, Tombense ve Figueirense FC üzere gruplarda da uzunluk göstermişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir