Galatasaray’da Abdülkerim gerçeği

Futbol, Genel, Haberler Mar 30, 2023 Yorum Yok
Yoğun baş ağrısı nedeniyle A ulusal Grubu’ndan çıkarılan Galatasaraylı Abdülkerim Bardakcı, kadrosunun nihayet lig maçında Victor Nelsson’un da cezası nedeniyle alana çıkmış, lakin Düş kırıklığı yaratmıştı. Başarılı savunma oyuncusunun performansının nedeni ortaya çıktı.

A ulusal Kadrosu’ndan şiddetli baş ağrısı şikayetiyle çıkan Abdülkerim Bardakcı’nın, ligdeki Konyaspor maçına da külfetli çıktığı belirlendi.

TAKIMI YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEDİ

Galatasaray’ın 2-1 kaybettiği ve 14 maçlık serisinin nihayet bulduğu Konya deplasmanında başarılı savunmacının, hasta hasta oynadığı lisana getirildi. Kendisini uygun hissetmemesine Karşın Nelsson’un da yokluğunda kadrosu yalnız bırakmak istemeyen 28 yaşındaki futbolcu alanda yer almış, performansı Düş kırıklığı yaratmıştı.

Konya maçından sonra A ulusal Ekibi kampına katılan ve şiddetli baş ağrısı ile mide bulantısından şikayet edilen Abdülkerim’in Çabucak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Tomografisi çekilen ve bir şey tespit edilmeyen Abdülkerim’in şikayetlerinin sürmesi üzerine ulusal Grup takımından çıkarılmasına karar verildiği açıklanmıştı.

Hastanede kalmaya devam eden Abdülkerim’in ağır bir migren atağı geçirdiği kestirim edilirken, oyuncunun durumu tasa yarattı. Abdülkerim Bardakcı’nın yapılan tedavileri sonrası hastaneden taburcu edildiği açıklandı. 28 yaşındaki futbolcu, bir günlük dinlenme sonrası alan çalışmalarına başlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir