Galatasaray’da, Beşiktaş derbisi için Özel ziyaret!

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Galatasaray ‘da yeni gündem haftaya oynanacBeyaz Beşiktaş derbisi. SarıKırmızılılar, Doruk yolunda yine yükselAmel ismine bu müsabakaya Aka Ehemmiyet veriyor. İşini talihe bırakmBeyaz istemeyen Galatasaray cephesinde, yöneticiler şimdiden kolları sıvamış durumda. Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden TimTümör ile Birlikte hafta içindeki bir idmLahza öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek, teknik gruba ve bütün oyunculMesafe desBiricik vermeye hazırlanıyor.

GALİBİYET PRİMİ OLABİLİR

Ziyaret sırasında oyuncuları bir de sürpriz bekliyor. Sarı-Kırmızılı idarenin, Beşiktaş derbisine Özel olarBeyaz bir galibiyet primi açıklamayı düşündüğü öğrenildi. MiktMesafe şimdi karar verilmediği, oyuncuların antrenmandaki tepkisine nazaran reis Özbek’in sayısı yükseltebileceği Anlatım ediliyor.

birlikte Yemek YİYECEKLER

Ayrıyeten ekipteki havayı daha da yükseltmek için hafta içinde bir Yemek tertibi yapılacağı öğrenildi. Ya tesislerde eşlerin de katılacağı bir barbekü partisi ya da dışarıda daima birlikte gidilecek bir Yemek daveti verilmesi planlanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir