Galatasaray’da forma aslanın ağzında!

Futbol, Genel, Haberler Mar 15, 2023 Yorum Yok
Galatasaray’ın nihayet resmi maçının üzerinden bir ay geçmesine Karşın geriye gitmedi, tersine daha da güzel duruma geldi.

nihayet olarak Nef Stadı’nda Trabzonspor’u deviren ve zelzele felaketi nedeniyle verilen ortada hazırlık maçları oynayan sarı-kırmızılılar, evvelki gün Muhteşem Lig takımlarından İstanbulspor’u 6-0 yenerek Beden gösterisi yaptı.

YENİLER REKABETİ ARTIRDI

Ayrıyeten Uzaklık transfer devrinde gelen yeni isimler de ekipteki rekabeti artırdı. Roma’dan gelen Zaniolo, Alanya ve İstanbulspor hazırlık maçlarında sonradan oyuna girip gol attı. İtalyan futbolcu, bu iki maçta 1 de asist yaptı. Bilhassa Zaniolo ön taraftaki rekabeti apayrı bir noktaya getirdi.

Barış, Alanya ile yapılan maça damga vururken, evvelki günkü İstanbulspor maçında da Yunus, performansı ile yıldızlaşmıştı. Tekrar Rashica ve Kerem de oynadıkları oyunla düzgün durumda olduklarını gösterdi.

Kaan Ayhan ise, Nelsson’un yerine oynadığı dakikalarda itimat verirken, Adekugbe de sol bekteki sorunu çözeceğini gösterdi.

BİR Biricik YUSUF DEMİR BEKLENTİLERİN ALTINDA

Teknik Yönetici Okan Buruk, gruptaki her oyuncuya dokunurken, bir Biricik Yusuf Demir, performansı ile beklentilerin altında kaldı. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir