onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu için maaş kararı

Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu için maaş kararı

admin admin -
11 0
3. Lig’den geldiği G.Saray’da kalıcı olmayı başaran Kerem Aktürkoğlu, 10 gol-7 asistle İcardi’den sonra en Çok skor katkısı yapan İsim pozisyonunda. Muslera ve Gomis’in akabinde üçüncü kaptanlığa getirilen Kerem’in dönem bitmeden kontratı yenilenecek. Victor Nelsson, Yunus Akgün ve barış Alper Yılmaz’a güzelleştirme yapan idarenin, sıradaki atılımı Kerem’e olacak. 8 milyon TL kazanan 24 yaşındaki kanat oyuncusuna yüzde 100’ün üzerinde artırım yapılacak. Garanti parası 20 milyon TL düzeyine çekilecek Kerem Aktürkoğlu, yerli oyuncular ortasında tavan fiyatı alacak. Yaz transfer periyodunda Kerem’in yeni fiyatı dikkate alınarak yerlilerle pazarlık yapılacak.

PROFESYONEL DESTEK!
Avrupa kulüpleri tarafından iki dönemdir takip edilen yıldız futbolcu, uzun müddettir spor psikoloğu ile çalışıyor. alan dışında kendisine yaptığı yatırımın karşılığını alan içinde Meydan Kerem, nihayet 5 maçta hocası Okan Buruk’un en güvendiği isimlerin başında geliyor.

BİR GÖRÜŞ/LEVENT TÜZEMEN:

30 milyon Euro’dan aşağıya gitmemeli!

G.Saray’da kaptanlığa kadar yükselen Kerem Aktürkoğlu’na idarenin yıllık yarar olarak 20 milyon TL vermesini gerçek karar olarak görüyorum. Zira Kerem bunu hak etti. Daha 24 yaşında olan Kerem, futbolunu geliştiriyor, basamakları süratli tırmanıyor ve Avrupa’nın vitrininde bulunuyor. G.Saray’da Kerem, 1 Yıl daha oynamalı. Şampiyonlar Ligi’nde performansını yükseltmeli, istikbal dönemin sonunda da esasen Avrupa kulüpleri çabuk Hücum eden, skora katkı yapan, gol atan ve attıran Kerem’e kesinlikle teklifler getirecektir. Lakin idare, Kerem Aktürkoğlu için 20 milyon TL ödemenin yanı Dizi hür kalma hususu olarak da bir bonservis belirlemelidir. Örneğin; ‘Zaniolo için 35 milyon Euro, Nelsson için de 25 milyon Euro’ya hür kalır’ hususu var. Benim görüşüm; Kerem Aktürkoğlu 30 milyon Euro’dan aşağıya Avrupa’ya gitmemelidir! 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir