Galatasaray’da Moritz Volz rüzgarı!

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Galatasaray’da Teknik Yönetici OkLahza Buruk’un yardımcılığına getirilen Moritz Volz, Değişik yapısıyla dikkati çekiyor. Bayern Münih Teknik Yöneticisi Nagelsmann’ın, RB Leipzig devrindeki sFile kolu olLahza AlmLahza futbol adamı, kulübŞöhret bu parlBeyaz devrinin mimarları ortasındaydı.

Moritz Volz, maçların tahlilini yapıp bunlarla ilgili rapor hazırlıyor. Yeterli bir raporlamKeder olarBeyaz bilinen 39 yaşındaki antrenörŞöhret bu maharetinde, Times gazetesinde müelliflik yapmış ve kitap yazmış bir İsim olması üzere geçmAmel tecrübelerinin Kıymetli bir hissesi bulunuyor.

ARSENal VE FULHAM’DA OYNADI!

Entelektüel kapasitesi yüksek bir İsim olan, futbolculuğu devrinde uzun yıllar Arsenal ve Fulolmamış üzere kadrolarda top koşturLahza Volz’un İngiltere tecrübesini anlattığı bir kitabı bulunuyor.

GENÇLERE özel İLGİ

Moritz Volz, antrenmLahza tekniklerine de Yargıç bir isim… YapılacBeyaz çalışmaların programlanmasında Görev alıyor. Genç futbolcularla Özel olarBeyaz ilgileniyor, onların alan içi ve dışı sorunlarına odaklanıyor. Ekipteki genç oyuncuların kendilerini geliştirmesi ve eksiklerini gidermesi için programlar uyguluyor.

PERFORMANS ARTIRIYOR!

İronik ve parlBeyaz zekasıyla insanları güldüren bir karaktere sahip olLahza Volz, tıpkı vakitte insanların bahisleri tartışması, konuşmasına Müsait ortamlar hazırlıyor, peşinen kabullenmelerden hoşlanmıyor. Performans artırıcı teknikler uygularken, oyuncu izleme ve yeni isimlerin keşfedilmesinde de geçmAmel deneyimleri nedeniyle katkı sağlaması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir