Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye cevap!

Futbol, Genel, Haberler Nis 30, 2023 Yorum Yok
Galatasaray Sportif A.Ş. Müstakil Yönetim Şurası Üyesi Nihat Kırmızı, toplumsal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Kırmızı, açıklamasında, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un Yüksek Divan Şurası’nda Galatasaray ile ilgili kullandığı kelamlara karşılık verdi. Nihat Kırmızı, paylaşımında, “Fenerbahçe idaresi başarısızlığımızın nedeni Galatasaray diyor. Bunu topluluklarına inandırma gayreti içerisindeler. Aslında haksız da değiller, başarısızlıklarının sebebi bizim başarılı olmamız. Üzülecekleri bir haberim var. Bundan sonra da bu türlü olacak.” tabirlerini kullandı.

ALİ KOÇ NE DEDİ?

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Yüksek Divan Şurası toplantısında, Galatasaray ile ilgili olarak, “Galatasaray kötülük yapma kabiliyetlerinden Dolayı takdire şayan bir topluluk. Ligi bitirmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez demeliydik! O Vakit bilmiyorduk! Bu Tanım ettiğim şeyler hangi yapıyı, hangi örgütü hatırlatıyor size? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en kuvvetli olduğu periyotta futbolda en Fazla faydayı kim sağladı? Siz faydalanırken biz çaba ediyorduk.” kelamlarını kullanmıştı. Ali Koç, ayrıyeten açıklamalarında Galatasaray Lideri Dursun Özbek’in TFF’ye yaptığı ziyarete de tenkitte bulunmuştu.

ALİ KOÇ’UN YÜKSEK DİVAN ŞURASI’NDAKİ TÜM AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir