Galatasaray’ın gözü Beşiktaş’ın rekorunda

Futbol, Genel, Haberler Şub 04, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Muhteşem Lig’de hafta içinde Ümraniyespor’u yenen ve en yakın rakibi Fenerbahçe ile puan farkını 6’ya çıkaran Galatasaray kazandıkça daha da hırslanıyor.

Ligde üst üste 11 maçlık galibiyet serisi yakalayan ve gözünü Beşiktaş’ın 13 maçlık rekoruna diken sarı-kırmızılılar birebir ciddiyet ve konsantrasyonla Trabzonspor müsabakasına hazırlanıyor. Cim-Bom’da güçlü maç için satışa çıkan biletler 1 dakikada tükendi, taraftarın bu Aka ilgisi ekibi daha da ateşledi. Galatasaray yarınki maçı da kapalı gişe oynayacak.

Sarı-kırmızılı Yönetim de bu sezonki geleneği bozmayacak ve Tekrar şiddetli bir maç öncesi Özel prim verilecek. Bu primin sayısı açıklanmazken, Tekrar uğur olsun diye müsabaka sonrası oyunculara verilecek fiyat söylenecek. İdarenin Trabzon maçında alınacak galibiyet durumunda Fenerbahçe müsabakasında olduğu üzere 10 milyon lira prim vermesi bekleniyor.

Teknik Yönetici Okan Buruk da takımıyla birlikte maça ağır halde hazırlanıyor. Genç teknik adamın idman saatleri dışında tesislerde saatlerce mesai harcadığı ve rakiplerini tahlil ettiği bildirildi.  

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir