Giresunspor: “Sonuna kadar savaşacağız”

Futbol, Genel, Haberler Nis 27, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Üstün Lig gruplarından Bitxen Giresunspor’un kulüp lideri Nahid Ramazan Yamak, ligde kalma ismine bütün güçleriyle uğraş edeceklerini söyledi.

Yamak, kulüp tesislerinde taraftarların oyuncuları ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, kendilerine takviye olan herkese teşekkür etti.

Geride kalan dönem ligde kaldıklarını anımsatan Yamak, “Geçen dönem hocamızla birlikte bu ligde kalmayı başarmıştık. Bu sene de İlah müsaade verirse bu işi bir Kez daha başaracağız.” dedi.

Çabayı hiçbir formda bırakmayacaklarını aktaran Yamak, “Her Vakit dediğimiz üzere Evvel sevmek, sonra da sonuna kadar savaşmak lazım. Artık kimi şeyleri söyleyen beşerler var. ‘Öyle bu türlü…’ diyenler var. Sevenler var, sevmeyenler var. Lakin sevenleri Fazla daha Çok görünüyor. Biz Allah’ın müsaadesiyle karşılığı dönem sonunda vereceğiz. Futbolun içerisinde her türlü Sonuç Mevcut fakat size yalnızca bir mevzuda Laf verebiliriz. O da savaşacağımızdan herkes emin olsun. Sonuna kadar savaşacağız.” diye konuştu.

Yamak, kalecileri Onurcan Piri ve Ferhat Kaplan’a sonuna kadar güvendiklerini belirterek, “Onurcan bizim şampiyonluğumuzda 13 maç gol yemedi. Bu kulübün içinde büyüdü. O bizim evladımız. Ferhat da bizim evladımız. Bizim koç üzere iki Tane kalecimiz var. Süper bir grubumuz var. Kendisine Fazla güvendiğimiz, Giresunspor’u Fazla âlâ temsil eden, her yerde bu kulübe muvaffakiyetlerin gelmesini sağlayan mükemmel bir hocamız var.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir