onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Giresunspor, taraftarından destek bekliyor

Giresunspor, taraftarından destek bekliyor

admin admin -
7 0
Süper Lig takımlarından Bitexen Giresunspor’un Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, ligde kalan nihayet 3 maçı da kazanmak için uğraş edeceklerini belirtti.

Ekiz, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, her Vakit taraftarların takviyesine muhtaçlıkları olduğunu Anlatım etti. Yeni teknik yönetici İrfan Buz’un kısa bir müddette yaptığı dokunuşlarla Fenerbahçe’den bir puan almayı başardığına hatırlatan Ekiz, “Umutlarımızı tazelemişti. Artık önümüzde şiddetli bir Trabzonspor maçı var. O maça da en güzel halde hazırlanmayı Dilek ediyoruz. İnşallah alandan da istediğimiz bir sonuçla ayrılacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.” değerlendirmesinde bulundu.

Her maça tıpkı Dilek ve dilekle çıktıklarının altını çizen Ekiz, “Giresunspor mücadeleci bir kadro. Doğal ki eksiklerimiz de var. Biricik gayemiz Mevcut o da nihayet üç haftayı 3’te 3 yaparak kapatmak. Bunun için çabalayacağız, bunun için çaba edeceğiz.” sözlerini kullandı.

Ekiz, ekipteki moral ve motivasyonun da yerinde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Şu Lahza her şey yolunda. Hocamız sistemini oturtmaya çalışıyor. Bunun için de vakte muhtaçlığı vardı ve o Vakit da şu Lahza var. Her şey lehimize iken bu avantajı fırsata dönüştürmek istiyoruz. Biricik istediğimiz var, bize dayanak verilsin, kadromuz, kentimizin gerisinde olduğunu görsün ve inansın. Her Vakit taraftarlarımızın takviyesine gereksinimimiz var. Bu dayanak olmazsa olmazımızdır. Giresunspor bu kentin Biricik markasıysa bu markaya daima Birlikte sahip çıkalım.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir