onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Gökdeniz Karadeniz: “Fenerbahçe’de oynardım”

Gökdeniz Karadeniz: “Fenerbahçe’de oynardım”

admin admin -
75 0
Trabzonspor’un simge oyuncularından olan Gökdeniz Karadeniz, NTV’ye konuk oldu ve kendisine sorulan soruları yanıtladı. Gökdeniz Karadeniz, küçükken Trabzonsporlu olmadığını açıkladı.

Küçükken oynadığı ekipleri desteklediğini söyleyen 42 yaşındaki eski futbolcu, “Küçükken Trabzonspor taraftarı değildim. Ekip tutmuyordum. Oynadığım ekip neyse onu tutuyordum. Giresunspor’a sempatim vardı. Babam Trabzonlu. 13-14 yaşlarından sonra Trabzonspor’u tutmaya başladım.” dedi.

“Fenerbahçe’de oynardım”

Trabzonspor’da oynadığı sırada Fenerbahçe ile görüştüğünü itiraf eden Gökdeniz, “Trabzonspor’da oynarken İstanbul’un Aka kadrolarından Teklif aldım. Hepsinden Teklif aldım. Hepsiyle mutabakata Fazla yaklaştığım vakitler oldu. Kulübüm beni satmak isteseydi Fenerbahçe ‘ye giderdim. neden gitmeyeceğim? Sonuçta futbol bir ticaret. Kulübünüze düzgün bir Nakit kazandırabiliyorsanız her futbolcu her gruba gidebilir. Şuanda da gidebilirler. Trabzonspor’da oynarken Fenerbahçe’nin eski lideri Aziz Yıldırım’la görüştüm. Menajerim ve ben Tüm gruplarla görüştük.” tabirlerini kullandı.

Gökdeniz Karadeniz’in kariyeri

2000-2008 yılları ortasında Trabzonspor forması giyen Gökdeniz Karadeniz, 2008 yılında 7.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Rusya’nın Rubin Kazan ekibine transfer oldu. 2018 yılında da Rubin Kazan’da futbolu bıraktı. Mesleği boyunca toplamda 588 maça çıkan Gökdeniz, 132 gol ve 113 asist yaptı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir