onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Göztepe’de amatör branşları Mehmet Sepil yönetecek

Göztepe’de amatör branşları Mehmet Sepil yönetecek

admin admin -
6 0
Göztepe Spor Kulübü bünyesindeki amatör branşların idaresinin Mehmet Sepil başkanlığında gerçekleşeceği bildirildi.

Göztepe Kulübünden yapılan açıklamada, 17 amatör branşta aktiflik gösteren kulübün, Türk sporuna yeni sportmenler kazandırmak için çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Göztepe’nin bütün amatör branşların idaresinin, Yönetim şurası üyesi Mehmet Sepil başkanlığında gerçekleşeceğinin bildirildiği açıklamada, şu sözlere yer verildi:

“1000’in üzerinde gencimize konut sahipliği yapan Göztepe’miz farklı branşlardaki ulusal atletleri ile ülkemizi temsil etme gururuna erişmektedir. Cimnastik ve okçuluk branşında Ferhat Arıcan ve Yasemin Ecem Anagöz’ün iştiraki ile 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda Aka bir gurur yaşayan kulübümüz 2024 Paris Olimpiyatları’nda da bu muvaffakiyetini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Tanıtımı gerçekleşen Amatör Branşlar İnciraltı yerleşkesi ile bu alanlardaki faaliyetlerimiz Fazla daha sürdürülebilir bir yapıya bürünecektir. Tesisimiz, genç nüfusu sporla buluşturma ve Üzücü alışkanlıklardan Irak tutma noktasında Fazla Kıymetli bir rol oynayacaktır. Yeni tesisimizde yetiştireceğimiz atletler, konut sahipliği yapacağımız gençlerimiz için şimdiden Fazla heyecanlıyız.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir