Göztepe’de kayıp 2 puanın üzüntüsü yaşanıyor

Futbol, Genel, Haberler Mar 15, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1. Lig’de konuk ettiği Dyorex Boluspor’la 1-1 berabere kalan Göztepe’nin teknik sorumlusu Şakir Özkayımoğlu, “Buradan galibiyet alarak taraftarlarımızı Mesut edebilirdik. Olmadı lakin çocukların uğraşından nihayet derece mutluyuz.” dedi.

Özkayımoğlu, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, cezaları nedeniyle 96 gün sonra taraftarlarıyla buluştuklarını lakin kendilerine takviye olanlara galibiyet armağan edemediklerini söyledi.

Alanlarında puan kaybetmelerinin üzücü olduğunu kaydeden Özkayımoğlu, şöyle konuştu:

“Bu üzücü lakin sevindirici tarafı 1-0’dan sonra oyuncularımız yüreklerini ortaya koydu. Kvasina, Emirhan, Palmer ve Tarık atılımlarından sonra oyunun hakimiyetini aldık. Buradan galibiyet alarak taraftarlarımızı Mesut edebilirdik. Olmadı lakin çocukların uğraşından nihayet derece mutluyuz. Oyuna sonradan giren oyuncularımız Fazla katkı verdi. Yeni transferlerimizden istediğimiz randımanı bugün ne yazık ki alamadık. Önümüzde bir İzmir derbimiz var. Eski mabedimiz olan Doğanlar Stadı’na gidiyoruz. Orada da Fazla Aka anılarımız var. Taraftarlarımız Tekrar gerimizde olacak. İzmir derbisinden galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz. Taraftarlarımız bugünkü takviyeleriyle bizleri Fazla Mesut etti. Her Vakit ardımızda varlar. Onların hakkını ödemek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir