onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Guardiola: “Gergin hissetmiyorum”

Guardiola: “Gergin hissetmiyorum”

admin admin -
7 0
Pep Guardiola, Real Madrid’i eleyerek İstanbul’daki Şampiyonlar Ligi finaline yükseldikleri maç sonrası konuştu.

Başarılı teknik adam maç sonu açıklamasına geçen dönem Real Madrid’e kaybederek yarı finalde elendikleri maçı hatırlatarak başladı ve “Geçen dönem Real Madrid’e kaybettiğimizde bizim için Fazla Sıkıntı vericiydi. Bir Yıl içinde ne kadar Özel bir oyuncu kümemiz olduğunu gösterdik. Maç boyunca rastgele bir gerginlik hissetmedim.” diye konuştu.

Finale kalmalarına Karşın önlerindeki kritik maçları hatırlatan Guardiola, “Şampyionlar Ligi finaline yükseldiğinizde bunu kutlamanız gerekir fakat ne yazık ki buna vaktimiz yok. Zira Pazar günü Premier Lig’i kazanabiliriz. Yarın ailelerimizle Birlikte olacağız ve sonra Pazar gününe hazırlanacağız” kelamlarını kullandı.

Attığı iki golle maçın kilidini açan ve maçın en uygun oyuncusu seçilen Bernardo Silva için övgü dolu kelamlar kullanan Guardiola, “Bu tip maçlarda Bernardo Silva her Vakit ortaya çıkmayı başardı. Hayatımda gördüğüm en düzgün oyunculardan biri” kelamlarını sarf etti.

Guardiola finalde karşılaşacakları Inter’le ilgili de kısa bir değerlendirmede bulunarak, “Bir İtalyan grubuyla final oynamak en güzel Armağan değil. Onlar rekabet etmeye daha hazır. Zihinsel olarak hazırlanmamız için vaktimiz var.” diyerek açıklamalarını tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir