Hakan Keleş: “Ligde kalacağımıza inanıyorum”

Futbol, Genel, Haberler Nis 26, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Harika Lig’in 31. haftasında alanında Medipol Başakşehir’e 4-2 yenik olan Bitexen Giresunspor’un teknik yöneticisi Hakan Keleş, “Bu kadronun ziyan görmesini asla istemem. Taraftarımız da benim ziyan verdiğimi düşünüyorlar. Reaksiyon verdiler. Onu da liderimle oturup değerlendireceğiz.” dedi.

Keleş, müsabaka sonrası düzenlediği basın toplantısında, kazanmaları durumunda avantaj elde edecekleri bir müsabakayı kaybettiklerini söyledi.

Oyuna uygun başladıklarına vurgu yapan Keleş, “Ancak rakibimizin her geldiği gol oldu. Biz Fazla kaçırdık. Birinci yarı 4-0 bitti.” diye konuştu.

Müsabakanın kırılma anının kaleci Onurcan Piri’nin yediği yanlışlı gol sonrası taraftarın verdiği reaksiyon olduğunu savunan Keleş, “Bu ekibin kaptanı yanılgılı gol yiyebilir. Taraftarın oyunculara reaksiyon vermesi beni Fazla üzdü. Hiç beklemiyordum bu türlü bir şey. Önümüzde final maçlarımız var. Buna Karşın bu reaksiyonlar beni üzdü.” diye konuştu.

Keleş, ikinci yarıda daha yeterli uğraş ettiklerini, maçı çevirebilecekleri fırsatlar da yakaladıklarını lisana getirerek, şöyle devam etti:

“İkinci yarı inanılmazdı. Attığımız goller, direkten dönen toplarımız, kaçırdığımız durumlar vardı. İnanılmaz bir ikinci yarı oynadık. Alanda oyuncularım Fazla gayret etti. Her şeyleriyle çaba etti. Bu oyuncular bunları hak etmiyor. Ben neler çektiklerini biliyorum. çok sıkıntılarımız var. Buna Karşın alanda ikinci yarı Fazla Aka uğraş vardı, teşekkür ediyorum, onların canı sağ olsun. Bu ekibi ligde tutacaklarına inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Giresunspor taraftarlarının verdiği yansıların kendisini üzdüğünü vurgulayan Keleş, “Bu ekibi buralara getirdik. Nereden nereye getirdik. Bu grubun ziyan görmesini asla istemem. Taraftarımız da benim ziyan verdiğimi düşünüyor. Reaksiyon verdiler. Onu da liderimle oturup değerlendireceğiz. Bakacağız duruma nazaran.” biçiminde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir