onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Hakan Keleş’ten Fenerbahçe maçı açıklaması

Hakan Keleş’ten Fenerbahçe maçı açıklaması

admin admin -
9 0
Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, ligde İstanbulspor’a 1-0 kaybettikleri maçın akabinde konuştu.

Hakan Keleş, “Oyuncuların performansından Fazla mutluyum. Maçın başından sonuna kadar daima üstündük. Bir kez kalemize geldiler, o da şansızlık denk geldi gol. 50 sefer ceza alanına girmişiz, 30 Tane şut atmışız. Oyun olarak Fazla üstün bir oyunumuz vardı. Oyuncular inanılmaz biçimde istediler. Farklı biçimde kazanacağımız maçtı lakin kaybettik. Üzgünüz.” dedi.

Karadeniz grubunun teknik yöneticisi, kelamlarına, “Hakemler hakkında hiç konuşmadım lakin bugün Mete Hoca’yı biraz takdir haklarını Fazla Kötü buldum. Hakeme de bağlamak istemiyorum. Biz Fazla konuma girdik, kıymetlendirmemiz gerekiyordu. vakit geçirmelerine müsaade etti. Üzgünüz. lakin biz haftalardır bu meseleleri yaşıyoruz hakemler hakkında. Beşiktaş maçında Aboubakar’ın dirseğini görmediler. Ankaragücü maçında elle gol attılar, vermediler. Geçen hafta penaltıya çağırdı, penaltıyı vermediler. çok fazla hakemler hakkında yorum yapmıyoruz fakat burada bir emek sarf ediliyor. Bunun karşılığını görmek istiyoruz. Oyuncularıma üzülüyorum, bu kadar Çaba sarf ediyorlar. Önümüzde daha kazanacağımız Fazla maç var. İnşallah onları kazanıp her şeye Karşın bu ligde kalmaya çalışacağız.” diye devam etti.

Hakan Keleş, istikbal haftaki Fenerbahçe maçının sorulması üzerine, “Bu saatten sonra rakip ayrım etmiyor. Bu maç da gerilimli ve gergin bir maçtı. Biz artık kalan maçların hepsini kazanmak zorundayız. Kazanacak gücümüz var. Bugün oyun olarak gösterdik. fakat birtakım faktörler de bize etken oluyor. çok düzgün oynadığımız oyunları da kaybediyoruz diyebilirim.” kelamlarını sarf etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir