Hatayspor’dan transfer açıklaması; “10-12 isim”

Futbol, Genel, Haberler Nis 28, 2023 Yorum Yok
Depremin akabinde Muhteşem Lig’den çekilen Hatayspor’un Başkanvekili Aydın Toksöz, istikbal dönemle ilgili planlarını anlattı.

“ŞİMDİDEN 2-3 FUTBOLCU İLE MUTABAKAT SAĞLADIK”

Yurt dışında izlediğim, beğendiğim futbolcularla teğe bir görüşmeler yapıyorum. Daha Evvel çalışırken yalnızca görüntülerini izliyordum, artık hem imajlarını izliyorum ve tespit ettiğimiz oyuncuların maçlarını gidip yerinde izleme, kendileriyle görüşme fırsatım oluyor. Hatay’ın durumunu anlatıyorum. Sağ olsun sahiden oradaki oyuncular da Hatay’ın durumunu bilmelerine Karşın benim söylediklerimle birlikte bana inanıp buraya gelmeyi tercih ediyorlar. Şimdiden 2-3 oyuncuyla anlaştık üzere.

“EN AZ 10-12 OYUNCU TRANSFERİ YAPILACAK”

Şu anda takımımızda ayrılan oyuncularımız oldu. var takımda 15-16 futbolcumuz var, en az 10-12 transfer yaparak Hatayspor’u yeni döneme hazırlayacağız. Kiralık oynayanlar Geri dönecek ancak bonservisiyle verdiğimiz oyuncuları döndürmek sıkıntı.

Maliyeti olmadan yeni bir kadro kurmaya çalışıyoruz, Öbür ekiplerde kiralık oynayan oyuncularımla konuşuyorum. Onların Tüm performans bilgilerini, kendilerinden moral ve motivasyon bilgilerini alıyorum. İnşallah onlarla en âlâ halde hazırlanarak Hatayspor’u dediğim üzere Ankakuşu üzere hayata döndüreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir