onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Hüseyin Eroğlu’ndan yeni sözleşme açıklaması!

Hüseyin Eroğlu’ndan yeni sözleşme açıklaması!

admin admin -
7 0
Spor Toto 1. Lig’in 37. haftasında alanında Bodrumspor’a 1-0 yenilen Yılport Samsunspor’un teknik yöneticisi Hüseyin Eroğlu, kaybettikleri için üzgün olduğunu söyledi.

Eroğlu, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, ligi galibiyetle bitirmek istediklerini lakin başaramadıklarını lisana getirdi.

Alanda istediklerini yapamadıklarını anlatan Eroğlu, “Ligde 16 gün sonra maç oynadık. Konsantrasyon sağlamak kolay olmadı. Rakip daha istekli oynadı. Golü yedikten sonra tepki gösteremedik. çok güç bir lig oynadık. Hala ligde 2. muhakkak değil. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Ligdeki nihayet maçımızı oynadık. Önümüzdeki dönem Üstün Lig’de oynayacağız.” dedi.

Eroğlu, Harika Lig için takım kurmaya başlayacaklarını vurgulayarak, “Şu anda anlaştığımız oyuncu yok. Plan yapıyoruz. istikbal dönem planı için 2 aydır çalışıyoruz. Yabancı kuralı planlarımızı değiştirmedi. Yabancı oyuncu alacağız. Yabancı kontenjanını doldurmak için ya transfer yapmak için transfer yapmayacağız, bizi üste taşıyacak oyuncular transfer edeceğiz. Ligi bitirdik ve yeni dönem için 23 Haziran’da grubu toplayacağız. Kaç oyuncu bizimle Harika Lig’de devam edecek şu anda muhakkak değil. Önümüzdeki süreçte aşikâr olacak. bütün futbolcularımız bu grupla Harika Lig’de oynamak istiyor.” tabirini kullandı.

Misyona gelirken 1+1 yıllık kontrat yaptığına işaret eden Eroğlu, Kulüp Lideri Yüksel Yıldırım ile görüşerek kontratını güncelleyeceklerini lisana getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir