İlhan Palut: “Kötü seriye nihayet vermeliyiz”

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Arabam.com Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, Üstün Lig’in 13. haftasında 6 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacakları Trabzonspor müsabakasıyla puan kaybettikleri maç serisine nihayet vermek istediklerini söyledi.

Palut, Koyuncu Küme Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman öncesi yaptığı açıklamada, grupta Endri Cazip dışında Noksan bulunmadığını belirtti.

Trabzonspor’un güç deplasmanlardan biri olduğuna dikkati çeken Palut, “Analizlerimizi yapıyoruz. Trabzonspor’u inceliyoruz, onların nasıl durdurabiliriz, ofansif manada neler yapacağımızın çalışmalarını hızlandırdık. Ligin geneline baktığınızda bir müddettir galibiyet alamıyoruz. Puan kaybettiğimiz maçlar içinde kazanacağımız karşılaşmalar oldu. Bir biçimde bu seriye nihayet vermek istiyoruz. Bunun için önümüzdeki her maçı bir fırsat olarak görüyoruz. Trabzonspor maçı da bu türlü bir müsabaka olacak.” diye konuştu.

Yeşil-beyazlı oyuncu Mame Diouf ise güç bir müsabakaya çıkacaklarını belirterek, “İyi bir gayret ortaya koymak için çalışıyoruz. Performansımla ilgili seviyeyi artırmak için çalışıyorum ve gruba katkı vermek için elimden geleni yapacağım.” sözlerini kullandı.

Palut idaresinde gerçekleştirilen idman, ısınmayla başladı.

Taktik çalışmayla devam eden idman, çift kale maçla tamamlandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir