İlhan Palut’tan Beşiktaş maçı açıklaması

Futbol, Genel, Haberler Oca 13, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Muhteşem Lig’in 19. haftasında alanında Beşiktaş ile 14 Ocak Cumartesi günü karşılaşacak Otomobilim.com Konyaspor’da teknik yönetici İlhan Palut, yeterli bir futbolla hoş Sonuç almak için alana çıkacaklarını söyledi.

Palut, Koyuncu Küme Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman öncesi yaptığı açıklamada, grupta kart cezalısı Oğulcan Ülgün ile sakatlığı süren İbrahim Sehic’in dışında Noksan bulunmadığın belirtti.

Ligde güç yenilen bir grup olmalarına rağmen kazanmakta da zorlandıklarına işaret eden Palut, “Her maç kazanmak için alana çıkıyoruz lakin kimi olmuyor. Kendi alanımızda âlâ bir futbol, uygun uğraş ve hoş bir Sonuç için maça çıkacağız. Bugün taktik idmanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Performansımızı üst çekmemiz lazım. Hafta boyunca bunun çalışmasını yaptık. Bugün de bir savunma çalışması yapacağız. Bunu çalışarak konsantrasyonumuzu yükselterek problemimizi çözümleyeceğiz.” diye konuştu.

“3 puanla tanışmak istiyoruz”

Palut, grubunun ligdeki pozisyonuna ait ise şu değerlendirmeyi yaptı:

“Galibiyetler nihayet derece kıymetli. 2-3 galibiyetle yakalanacak seri sıralama olarak bizi istediğimiz yerlere getirecek. İnsanları, ‘görüyorsunuz yenilmiyoruz’ diye oyalayacak halimiz yok. Biz de kazanmak, 3 puanla tanışmak istiyoruz. Önümüzdeki her maçı da yeni bir fırsat olarak görüyoruz.”

Yeşil-beyazlı futbolcu Ahmet Oğuz da Beşiktaş maçının güç bir müsabaka olacağını belirterek, “Sahamızda oynuyoruz ve kazanmak istiyoruz. Yenilmiyoruz lakin galip de gelemiyoruz. Şeytanın bacağını kırmak istiyoruz. İnşallah taraftarımız da bizi yalnız bırakmayıp stada gelir, biz de onlara hoş bir İkram vermiş oluruz.” sözlerini kullandı.

Antrenman

Isınma hareketleriyle başlayan egzersizde futbolcular kondisyon, çabukluk ve pas yüklü çalışma yaptı.

Taktik çalışmayla sona eren idmanda futbolcuların Şen ve istekli imajları dikkati çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir