onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. İrfan Buz’dan Fenerbahçe maçı açıklaması!

İrfan Buz’dan Fenerbahçe maçı açıklaması!

admin admin -
11 0
Giresunspor’un yeni teknik yönetici İrfan Buz, Fenerbahçe maçıyla ilgili konuştu.

Yamak ile görüşmesinde olumlu güç aldığını belirten Buz, “Burada kolay görünmeyen bir durum var. Kadronun potansiyeli ve doğrularını yaparak muhakkak Giresunsporumuzu ligde bırakmak istiyoruz ve Allah’ın müsaadesiyle bırakacağız.” dedi.

Buz, buna inandığını, futbolculara da birebir şeyleri söylediğini anlatarak, şunları kaydetti:

“Biz inanacağız lakin inancı da doldurmanız gerekiyor. Nasıl dolduracaksınız? Çalışmakla, doğruları yapmakla. Taktiksel açıdan tahlili yaptıktan sonra, nerede yanlışlarımız var, onları düzeltmemiz gerekiyor. Bir de burada kente ve taraftarlarımıza, onların takviyesine muhtaçlığımız var. Belirli bir puanı aldığınız vakit, 9 puan aldığınızda dört karşılaşmadan, oynanmayacak iki karşılaşmaya 6 puan olarak baktığınızda, bu hesaplar üzerine kurduğunuzda bu bize yetecektir diye düşünüyorum. Biz büsbütün uğraşımızı bunun üzerine koyuyoruz.”

Ligin 33. haftasında alanlarında oynayacakları Fenerbahçe maçına odaklandıklarını Anlatım eden Buz, “Fenerbahçe karşılaşmasında alacağımız 3 puan Fazla çok değerli. Giresun taraftarlarına davette bulunuyorum, gelsinler, bizi desteklesinler, futbolcular elinden gelen her şeyi yapacaklardır buna Kesin emin olabilirler. Doğruları yaparak başarmak istiyoruz ve başaracağımıza da inanıyoruz.” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir