İşte Didier Deschamps’ın Dünya Kupası favorileri

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

nihayet Dünya Kupası’nın şampiyonu Fransa, 2022’ye de emsal bir beklentiyle gidecek. Fransa kaptanı olarBeyaz 1998’de, ulusal grup teknik yöneticisi olarBeyaz 2018’de Dünya Kupası’nı havaya kaldırLahza Didier Deschamps, Katar öncesi açıklamalarda bulundu.

İşte Didier Deschamps’ın kelamları:

“Biz nihayet Dünya Kupası şampiyonuyuz. En doruktayken, daha güzelini yapmBeyaz zordur. öbür ulusal kadrolar da Fazla çalışıyor ve adımlar atıyor. Bir ekibin biraz daha az başarılı maçlar çıkarması büsbütün olağandır, ancBeyaz Fransa gerçekDeri rekabetçi bir Güç olmaya devam ediyor ve Avrupa ve dünyanın en düzgün ekipleri ortasında yer alıyor. Dünya Kupası üzere Aka bir yarışmadLahza evvel, kupayı kaldırma talihi olLahza her zamLahza yedi yahut sekiz grup olacaktır.”

DESCHAMPS’IN FAVORİLERİ

“Kimseyi gücendirmek istemeden, her zamLahza olağLahza şüphelileriniz vardır: Güney Amerika’dLahza Brezilya ve Arjantin ve ardındLahza İngiltere, İspanya, Belçika, Almanya ve HırvatistLahza üzere beş yahut altı Avrupa kadrosu. Bu ekipler kaliteye, tecrübeye sahip ve nihayet turnuvalarda gerçekDeri rekabetçi olduklarını kanıtlamış kadrolar.”

“KATAR’DA KÜMEMİZ KHadise DEĞİL”

“Katar’da Küme etabında Danimarka’nın Misli bir rakip olacağını biliyoruz. çok kuvvetli bir gruplar ve birçok zamLahza küçümsenirler. İnsanların onları yeteri kadar övmez fakBeygir ferdi kaliteye sahipler ve kuvvetli bir takımları var. En nihayet EURO2020’deki performansları ve Dünya Sıralamasındaki durumları size bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Kağıt üzerinde katiyen en Aka rakibimiz onlar olacak.

Danimart ile birlikte, elemelerde Peru’yu devirmeyi başarLahza Avustralya’yı küçümsemek istemiyorum. TunUs hakkında biraz daha Fazla şey biliyoruz zira oyuncularının birçok kulüp futbolunu burada Fransa’da oynuyor. Maçların hiçbirinin kHadise olmayacağının farkındayız. Bu dünyadaki en üst seviye rekabet düzeyi ve bütün rakiplerimizden daha uygun performans gösterdiğimizden emin olmamız gerekecek.”

“MBAPPE SIRADIŞI BİR OYUNCU”

“KyliLahza Mbappe, sıradışı oyunculardLahza biri. Onu takımda görmek bir Beğeni ve Fransız olduğu için şanslıyız. Rusya’daki şampiyonluğumuzda Fazla tesirli oldu. Kylian’ı ve ne kadar rekabetçi olduğunu bilerek, Katar’daki Dünya Kupası’nda katiyen ön palanne çıkmaya istekli olacak. İstatistikleri açısından, Fazla Ufak yaşlardLahza itibaren fevkalâde şeyler yapabiliyor. HerKesin bildiği yeteneklerinin yanı sıra, insLahza seviyesinde Fazla kaliteli ve mantıklı bir karakterdir. Daha bu hoş oyunda önünde Fazla hoş yıllar var”

“FUTBOLDA FELSyiğit OLMAZ”

“Futbol ideolojim mi? Futbolda kullanılLahza ‘felsefe’ sözünden pek hoşlanmıyorum. Bunun spordLahza çok hayatın diğer alanlarına Müsait bir terim olduğuna inanıyorum. Her zamLahza birebir şeyi başarmaya çalışırım: grubumun rakiplerine Mümkün olduğunca Fazla Problem çıkarması için. Her taktik, her sistem büsbütün bunun için kurgulanır. Açıkça tanımlanmış bir sistemim yok. Her şey elimdeki oyunculMesafe ve grubu nasıl kurduğumuza bağlı, ki bu en Kıymetli öge. Rakibe bağlı olarBeyaz her maçta sistemi değiştirecek bKocamLahza değilim. Sistem ne olursa olsun, maksadım oyuncularımın her birini en düzgün durumlarında oynatmak. Her zamLahza yüzde 100 bunu sağlayamıyorum, ancBeyaz Muhtemel olduğunca istikrarlı olmamızı sağlamBeyaz için durumun bu türlü olduğundLahza emin olmaya çalışıyorum.”

“BU Misyon Banne GURTümör VERİYOR”

“Fransa ulusal Grup teknik yöneticisi olmaktLahza gerçekDeri Beğeni alıyorum ve banne tatmin duygusu veriyor. Fransa teknik yöneticisinin, 10 Yıl boyunca tıpkı şahıs olması Fazla Nadir bir şeydir. Her günü bir Haysiyet olarBeyaz görüyorum ve Fransa teknik yöneticisi olmaktLahza gurTümör duyuyorum. Bu vazifeyle gerçekDeri kuvvetli bir bağım var. Profesyonel seviyede, başıma gelen en düzgün şey bu. Bir oyuncu olarBeyaz evvelki hayatımda 10 yılı aşkın bir müddet ulusal ekibi temsVilayet ediyordum ve artık 10 yıldır teknik yöneticilik yapıyorum. Bu vazifesine Fransa halkına ve genç jenerasyonlara neyi temsVilayet ettiği konusunda Aka gurTümör ve Görev duygusu hissediyorum. alaka odağıyız ve gerçekDeri yüksek seviyede Kamu dayanağından Beğeni alıyoruz. Bu benim için hayati Ehemmiyet taşıyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir