Jorge Jesus’tan Arda Güler’e özel tebrik

Futbol, Genel, Haberler May 19, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe’nin Trabzonspor’u yenik ettiği müsabakada Arda Güler’in performansına teknik yönetici Jorge Jesus da kayıtsız kalmadı.

Portekizli teknik adam, 3-1 kazanılan maçın akabinde genç oyuncuyu Özel olarak kutlama etti. Soyunma odasında Arda Güler’e sarılarak yetenekli futbolcuyu kutlayan Jesus, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında da futbolcusundan övgüyle bahsetmişti.

Jorge Jesus, basın toplantısında da Arda Güler’den övgüyle bahsetmiş ve, “Arda konusu Özel bir durum değil. Ben yalnızca ona taktik ve teknik hususlarda İkaz yapıyorum. Maçın ağır hislerini yaşarken dışardan yanlış anlaşılabiliyor. Ortamızda Özel bir durum olmadı. Olağan bir hocanın oyuncusuna yaptığı bir ikazdı. Bugün oynamış olduğu oyun en âlâ oyunlarından biriydi.” kelamlarını kullanmıştı.

MAÇ İÇERİSİNDE TARTIŞMA

Jorge Jesus ve Arda Güler, Trabzonspor müsabakasında dikkat çeken bir imgeye imza atmıştı. Bir durumda rakibinden sıyrılmak isterken topu kurtaramayan Arda Güler, kendisine reaksiyon gösteren Jorge Jesus’a elleriyle yaptığı hareketle bir tepki gösterdi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir