Jorge Jesus’tLahza Szalai açıklaması

Futbol, Genel, Haberler Eki 30, 2022 Yorum Yok

Fenerbahçe’de teknik yönetici Jorge Jesus, 5-2 kazanılLahza İstanbulspor müsabakasının ardındLahza Attila Szalai için konuştu.

Jesus, “Altay için rotasyon yapmBeyaz istesek 2 kalecimiz daha Mevcut fakBeygir Attila Szalai için birebir şeyi söyleyemem. Szalai’nin yerine sakatlıklardLahza Dolayı oynatabileceğimiz stoper yok. Oynayabilecek 2 stoperim var; Szalai ve Serdar Aziz. Szalai bütŞöhret maçlarda oynadı, oyundLahza bile çıkmadı. Sakatlık limitinde oynuyor. Maalesef lige Uzaklık verilince de ulusal kadroya gidecek ve orada da sakatlık limitinde devam edecek. AncBeyaz Szalai olağan bir atlet değil. Olağanın dışında bir atlet. Fizikî manada hala güzel. Sakatlık yaşamadı. Onun da oynamaktLahza Öbür bahtı yok. O konumda Öbür oyuncum yok. Orta alan ve ön bölgede rotasyon yapabiliyoruz, farkı da bu yaratıyor fakBeygir savunma için birebir şeyi söyleyemem. LuLahza Peres ve Gustavo Henrique ne zamLahza dönecek tam bilmiyoruz. İki stoperden bKocamLahza sakatlanırsa ne yapacağım, Bazen oynatacağım bilmiyorum. Tahminen ben oynarım. Şbüyük yapıyorum, bir fikrim var.” dedi.

NE OLMUŞTU?

İstanbulspor müsabakasının 48. dakikasında Aka bir yanılgı yapLahza ve kaleci Altay’a Geri pası kısa kalLahza Attila Szalai, Jetmir Topalli’nin ortaya girip golü atmasına sebebiyet verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir