Jorge Jesus’un Biricik maksadı Avrupa’da liderlik!

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Hem Harika Lig’de hem de Avrupa Ligi’nde lider olan Fenerbahçe bu unvanlarını korumak istiyor.

Dinamo Kiev ile deplasmanda karşılaşacak olan Kanarya’da Biricik gaye kazanarak kümesi Rennes’in önünde tamamlamak.. Teknik yönetici Jorge Jesus da kendisi üzere ehil bir çalıştırıcı olan Mircea Lucescu’ya karşı alternatifli planlarını hazırladı.

kayıp istemeyen Portekizli çalıştırıcı, maçta neler görmek istediğini idmanlarda oyuncularının aklına kazıyor. Jesus ferdi yanlışa karşı ihtarlarda bulundu.

PRESE DEVAM

Fenerbahçe’nin Dinamo Kiev deplasmanında en Aka gücü Yine agresif presi olacak. Jorge Jesus savunma sınırını Yeniden 45 metre civarında kuracak.

Misli presle meşin yuvarlağı en kısa müddette Geri almaya çalışacak. Birebir vakitte rakibin hakikat oyun kurulumuna da Mani olacak. Tecrübeli teknik adam öğrencileriyle yaptığı konuşmada “Dinamo Kiev ile bu dönem 4. maçımız.

Tecrübeli teknik adam öğrencileriyle yaptığı konuşmada “Dinamo Kiev ile bu dönem 4. maçımız. Bizim onları tanıdığımız kadar onlar da bizi tanıyor. Kümede talihleri kalmamış olabilir lakin Yeniden de ne kadar tehlikeli olduklarını biliyoruz” dedi.

LİDERLİK neden KIYMETLİ?

Fenerbahçe kümesini tepede bitirirse Aka bir avantaj elde edecek. Zira nihayet 32 Zaman elemesine katılmayacak.

Yoluna direkt nihayet 16 çeşidinden devam edecek. Tıpkı vakitte da Şampiyonlar Ligi’nde kümelerini 3. bitiren ekiplerle en azından bir Periyot daha eşleşmemiş olacak. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir