Karşıyaka’da Büyükkarcı’dan kongre açıklaması

Futbol, Genel, Haberler May 18, 2023 Yorum Yok
TFF 3’üncü Lig 1’inci Küme’de nihayet hafta maçları öncesi Play-Off yarışında havlu atarak üst üste 6’ncı dönem bu ligde kalması katılaşan Karşıyaka’da reis Turgay Büyükkarcı, mali genel şuranın tarihiyle ilgili tenkitlere Cevap verdi.

Mali genel konseyin 18 Temmuz’da yapılacağını açıklayan idarenin kararı başta başkanlığa Namzet olan İlker Ergüllü olmak üzere toplumsal medyada taraftardan reaksiyon çekerken Büyükkarcı, “Haziran sonuna kadar dönemin devam etme ihtimali var. Kimse öküz altında buzağı aramasın. Mali genel heyet için en yanlışsız Vakit Temmuz ayı” dedi.

Başkan Turgay Büyükkarcı, “Haziran sonu itibariyle pak bir bütçe ve mali genel heyet yapılabilir. Yarım kalan işlerin sonlanması ve ilgili genel konseyi bilgilendirme yapılması konusunda en Müsait tarih Temmuz. Zati vakti geldikçe açıklamalar yapılacak. Birinci defa olan bir şey değil. O denli tartışmalı olarak lanse edilmesi yanlış. Topluluğumuzda da bu işlerin temmuz ortasında yapılması gerektiği konuşuluyor. Yani dönem bittiğinde ve yeni dönem açılmadan yapıyoruz. Mali genel heyet için en hakikat Vakit Temmuz ayı” açıklamasını yaptı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir