Kayserispor’dan Onur Bulut açıklaması

Futbol, Genel, Haberler Oca 22, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Muhteşem Lig’in 20. haftasında konuk ettiği Beşiktaş’a 2-0 yenilen Yukatel Kayserispor’da kulüp lideri Ali Çamlı, grubunun galibiyeti Fazla istemesine Karşın kazanamadığını söyledi.

Müsabakanın akabinde stat çıkışında açıklamalarda bulunan Çamlı, Kayserispor topluluğunun Beşiktaş maçında galibiyet almak için Önemli hazırlıklar yaptığını belirtti.

Üzücü futbol oynamadıklarını anlatan Çamlı, “Bugün bu türlü oldu. Aslında grup Fazla istedi. Hafta uzunluğu da bunun için Fazla Önemli hazırlıklar yaptı. Yani ben teğe bir içlerindeyim ancak olmadı. Bugün gol noktasında oyunun geneline baktığınız Vakit Kayserispor Üzücü futbol oynamadı. Anlaşılır üzere değil. Nasip diyelim, inşallah bundan sonrası uygun olur.” diye konuştu.

Çamlı, Thiam ve Gavranovic’in sakatlıklarıyla ilgili, “İnşallah onların bir haftalık bir mühletleri var. Thiam düzgünleşti aslında lakin idman eksiği olduğu için bugün oynamadı. Gavranovic de inşallah burada oynayacağımız Fenerbahçe maçında alanda olur.” tabirlerini kullandı.

Haysiyet Bulut’un transferi için kendilerine Teklif gelip gelmediğinin sorulması üzerine Çamlı, şunları kaydetti:

“Herkes konuşuyor bir Biricik biz bir şey bilmiyoruz. Herhalde bilmesi gereken şahıs kulüp lideri olarak benim ancak Haysiyet Bulut konusunda bir ben bilgi sahibi değilim. Aklına esen oraya buraya gönderiyor. Haysiyet burada benim futbolcum. Dönem sonuna kadar da ben de Özellikle kalmasını istiyorum. Benim kadromun Onur’a muhtaçlığı var. Biz de ligden düşmemeye oynayan bir kadro değiliz. Üstleri hedeflediğimiz için inşallah grubu koruma edip hiç kimseyi göndermek üzere bir niyetim yok.”

Kayserispor’un Aka bir topluluk olduğunu vurgulayan Çamlı, her türlü zorluğu aşabileceklerini Anlatım etti.

“Burası sahipsiz bir kadro falan değil”

Basın mensuplarının Kayserispor’un puan silme cezasını Tahkim Heyetine götürdüğünü hatırlatması ve nihayet durumu sorması üzerine Çamlı, şöyle konuştu:

“Arkadaşlar o hususta itirazımızı yaptık. Tahkim de yalnızca itirazımızı kıymetlendirme kararı verdi. Verecekleri her karara hürmetimiz var. Ben bir Biricik bugün bir karara saygısız davranıyorum. İkinci golden evvelki faule, onu da izlesin Tüm sorumluları. Yani bu bir, iki, üç, dört… Yani burası sahipsiz bir ekip falan değil. Kayserispor topluluğunun sahipleri de Fazla güçlü, yönetenler de Fazla güçlü, grup da Fazla güçlü. O, beni Fazla üzdü. Aslında hiç şeklim değil benim bu türlü şeyler konuşmak fakat maalesef yani bu faul, Alanya’daki faul… Yani hangisine çalacaksınız? İnsaf. Öbür bir şey demiyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir