Kemal Özdeş: “Elimizdeki puanı kaybettik”

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Harika Lig’in 31. haftasında konuk ettiği Otomobilim.com Konyaspor’a 2-1 yenilen Kasımpaşa’nın teknik yöneticisi Kemal Özdeş, öne geçtikten sonra skoru muhafaza içgüdüsüyle Geri çekilmenin sorununu yaşadıklarını söyledi.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Özdeş, kaybettikleri için üzgün olduklarını belirtti.

Birinci 15 dakikada her iki kadronun da oynama gayretinde olduğunu aktaran Özdeş, “13. dakikadaki golden sonra gol yediğimiz anne kadar her şey değişti. Maalesef elimizdeki puanı kaybettik. Burada kazanma dileği bize istemediğimiz bir oyunu oynatmaya başladı. Skoru muhafaza eforu, uzaklaştırdığımız her top, Konya’nın geriden yarı alanımıza yerleşmesine neden oldu.” diye konuştu.

Skorda istikrar oluşunca yine fırsatlar bulduklarını anlatan Özdeş, şunları kaydetti:

“Uzatmada yediğimiz golle Geri düştük. İkinci yarıda tıpkı durumu Konya’nın yaşayacağını düşündük. Geçiş oyunlarına karşı plan yaptık ve bu plan tuttu. Hakem skora tesir edecek kusur yapmadı, yeterli bir performans gösterdi. Bu dönem birinci defa bir maç 4 dakika uzadı. Sehic Vakit geçirdi ve Fazla İkaz aldı. Bu standartsızlık canımızı sıkıyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir