Klay: “Hayallerim gerçek oldu! 12 yıldır bu anı bekliyorum…”

Basketbol, Bilgi May 01, 2023 Yorum Yok
Golden State Warriors guardı Klay Thompson, takımının batı playoffları ikinci cinsinde Los Angeles Lakers ile karşılaşacak olmasını “hayallerim gerçek oldu” halinde yorumladı.

Thompson, Warriors’ın 2023 batı Konferansı yarı finallerinde LeBron James ve Lakers’la karşı karşıya gelmesini dört gözle beklediğini söyledi.

Golden State’in dün gece Golden 1 Center’da Sacramento Kings’i birinci çeşidin 7. maçında 120-100 yenmesinin akabinde, Thompson memleketinin ekibine karşı oynayacak olmanın kendisi ismine ne manaya geldiğini şu formda açıkladı:

“Çok özel. LeBron’a karşı finallerde dört Defa oynamıştım. Kendisi Natürel ki gelmiş geçmiş en düzgün oyunculardan biri ve Anthony Davis de o kategoride. Playofflarda ona karşı da oynamıştım ve Memphis’e karşı oynadıkları seriye bakılırsa, âlâ bir Ahenk içindeler ve adamları da rollerini biliyor üzere görünüyor.

Bizim için Aka bir gayret olacak ve hepimiz Lakers’a karşı oynayacağımız için heyecanlıyız.

Efsane bir ekipten Laf ediyoruz. Warriors ve Lakers, playofflarda karşı karşıya gelmeyeli uzun Vakit olmuştu.

Şahsen ben epey heyecanlıyım. Güney Kaliforniya’da babamın, annemin ve en âlâ arkadaşlarımdan kimilerinin önünde oynayacak olmak, hayallerimin gerçek olması manasına geliyor! 12 yıldır bunu bekliyordum.”

Thompson, bilindiği üzere Lakers’ın “Showtime” periyodunda 1987 ve 1988 yıllarında arka geriye kazandığı iki şampiyonluk takımında yer almış olan Mychal Thompson’ın oğlu.

Thompson ve Warriors’ın Lakers’a karşı ikinci Periyot playoff serisi, Salı gecesi Chase Center’da start alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir