onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Klopp: “Chelsea’nin durumu beni mutlu ediyor”

Klopp: “Chelsea’nin durumu beni mutlu ediyor”

admin admin -
12 0
Liverpool Teknik Yöneticisi Jürgen Klopp, Premier Lig’de dertli günler yaşayan Chelsea ile ilgili konuştu.

Klopp yaptığı açıklamada, “Dürüst olmak gerekirse Chelsea’nin durumuyla alakalı kendimi biraz yeterli hissediyorum. Onlar ismine işler yeterli gitmiyor. Bence Fazla âlâ bir grup lakin bu biçimde muvaffakiyetin gelmeyeceğini görmeleri hoş. En güzel oyuncuları bir ortaya getirsenizde muvaffakiyet yalnızca bu biçimde gelmez.” dedi.

Grup olma vurgusu yapan tecrübeli çalıştırıcı, “Futbolda öncelikle bir ‘takım’ oluşturmalısınız. Oradaki oyuncuların hafife aldığı şey buydu ve hocalarına, yapması neredeyse imkansız olan bir Amel yüklediler. İki soyunma odanız olamaz, iki alanda idman yapamazsınız. münasebet kurmak için grup ruhu yaratmalısınız.” sözlerini kullandı.

Chelsea’yi kendilerine Örnek olarak aldığını söyleyen Klopp, “Bu yüzden bunu gördüğüm için biraz memnunum. Chelsea elbette güzel olacak ve istikbal Yıl inanılmaz şeyler yapabilecek güce varacaklar. Lakin şu anda ben onları bir Örnek olarak kullanıyorum. Biz bu biçimde yapamayız ve yapmayacağız da. Bu kadro sansasyonel bir hikaye yazdı ve artık yeni bir başlangıç yapıyoruz. Hepsi bu.” ifadelerinikullandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir