onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Lewandowski: “Beraberlik normaldi”

Lewandowski: “Beraberlik normaldi”

admin admin -
22 0
Polonya’nın kaptanı Robert Lewandowski, Meksika ile golsüz berabere kaldıkları maç sonrası konuştu.

Maç sonu verdiği röportaja kaçırdığı penaltı ile başlayan Lewa, “Yerden köşeye vurmayı düşündüm, yalnızca bu kadar. Sonuçta gol olmadı, üzgünüm” diye konuştu. Maçla ilgili yorumunda ise Lewandowski, “Maçın gidişatına bakarsak beraberlik olağan Sonuç oldu. Bunu kabullenerek ikinci maça odaklanacağız. Savunmada Fazla güzeldik fakat atakta daha kalabalık ve gol bulacağımıza inanarak devinim edip daha Fazla çalışmalıyız.” açıklamasını yaptı.

Teknik yönetici Michniewicz’in savunma anlayışıyla ilgili sorulan soruya ise Lewandowski, “Bir forvetin kendi yarı alanında pres yapması güç olaibliyor. Hocamızın anlayışı bu türlü. Topu kendi yarı alanımızdan uzaklaştırırsak boşluklar bulabilirdik. Bu oyunu kabul etmeliyiz” kelamlarını kullandı.

Lewandowski nihayet olarak Arjantin’in Suudi Arabistan’a yenilmesiyle ilgili soruya ise, “Sürpriz oldu lakin Dünya Kupası’ndayız, bu yüzden her şeye hazırlıklı olmayılız. Önümüzde Fazla Kıymetli bir maç var, ona hazırlanmak zorundayız” diyerek açıklamalarını tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir