Lincoln Henrique’ye dev talip

Futbol, Genel, Haberler Kas 03, 2022 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin dönem başında Santa Clara’dan aldığı Lincoln’e Porto’nun izlettiği öğrenildi. Portekiz grubunun devir ortasında Teklif yapacağı belirtiliyor.

Porto Lincoln’ü izletiyor

Sabah’ın haberine nazaran Porto, 7 Kasım’da 24 yaşına girecek Lincoln’ü dönem başından bu yana izletiyor. Şampiyonlar Ligi’nde nihayet 16’ya kalmayı başaran Portekiz devinin devir ortasında Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor.

Jorge Jesus istemişti

Brezilyalı futbolcunun Fenerbahçe’ye gelmesinde teknik yönetici Jorge Jesus’un Aka tesiri bulunuyor. Jesus’un ısrarı ile Santa Clara’dan 3.5 milyon euroya transfer edilen Lincoln, Portekizli teknik yöneticinin vazgeçemediği oyunculardan biri.

Olağan konumu forvet gerisi olan Lincoln, Fenerbahçe’de joker oyuncu pozisyonunda. Teknik yönetici Jesus, onu orta sahanın solu, sol bek, 10 numara, merkez orta orta saha, sağ kanat olarak oynattı.

En Fazla Talih bulan 3. oyuncu

Fenerbahçe’de Lincoln kaleci Altay mamur ve Macar savunmacı Atilla Szalai’den sonra en Fazla forma bahtı bulan 3. futbolcu. Jesus, Brezilyalı futbolcuya Tüm kulvarlarda 20 müsabakada Talih verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir