Ljajic: “Neden kadro dışı kaldım bilmiyorum”

Futbol, Genel, Haberler Nis 01, 2023 Yorum Yok
Fatih Karagümrüklü futbolcu Adem Ljajic, Beşiktaş’ta takım dışı kaldığı periyotla ilgili TRT Spor’a konuştu.

Adem Ljajic yaptığı açıklamada, “Zor bir Devre geçiriyordum. Bir sene Evvel Beşiktaş’ta anlamsız bir halde takım dışı bırakıldım. Karagümrük’e transferimde Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Şenol Güneş’le uygun bir münasebetinin olduğunu söyleyen Ljajic, “Şenol Hocayla uygun bir münasebetimiz vardı. Bana özgürlüğü verdi ve ben de kendimi daha rahat kanıtlayabildim. Abdullah Hoca ile de âlâ bir performansım oldu. O da yeterliydi lakin Şenol Güneş ile bağlantım daha farklıydı. Şenol Hoca ile daha rahattım. Yalnızca ferdî manada değil, kadroda da düşüş yaşadı. lakin şampiyon olduğumuz dönemde verdiğim katkılardan Dolayı kendimden mutluyum.” sözlerini kullandı.

Beşiktaş’ta takım dışı kaldığı devirden bahseden başarılı oyuncu, “Bir bildiri geldi ekip menajerimizden. Takımda olmayacağımı söylediler. Ben de şok oldum. Beşiktaş’ı ve taraftarı seviyordum. Kimseyle bir sorunum yoktu. mana veremedim. Takım dışı kaldığımız devirde Fazla düzgün davranılmadı bize. Bunun nedeniyle ilgili net bir yanıt alamadım.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir