onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Maldini: “İki tarafı da götürecek yapıda değiliz”

Maldini: “İki tarafı da götürecek yapıda değiliz”

admin admin -
6 0
Milan efsanesi ve bir müddettir kulübün menajerlik misyonunu yapan Paolo Maldini, Inter’e kaybettikleri Şampiyonlar Ligi yarı finali sonrası konuştu.

Maldini maç değerlendirmesinde üzgün olduğunu belirterek, “Son birkaç maçta Inter’i durdurmadık, Oyun üslupları bizi rahatsız ediyor ve Önlem alamıyoruz. Bu maç, evvelki 3 maça nazaran daha yeterliydik lakin istediğimizi alamadık” diye konuştu.

Kadro olarak lig ve Şampiyonlar Ligi’ni birebir anda dorukta götürebilecek yapıda olmadıklarını söyleyerek, “Yarı finale kalmak bizim için beklenmedik bir başarıydı. Kaybettiğimiz kadro Inter olunca bizim açımızdan biraz daha üzücü olduğunu söylemeliyim. Ligde birinci 4’e girerek Şampiyonlar Ligi vizesi almaya çalışıyoruz ve öteki yandan Şampiyonlar Ligi’nde finale kalmaya çalışıyoruz. İki turnuvada da birebir anda muvaffakiyet yakalayabilecek yapıda değiliz.” açıklamalarını kullandı.

Maldini ayrıyeten ekipteki durumu merak konusu olan Rafael Leao’yla ilgili soruya da Cevap vererek, “Gerçekten en ince ayrıntısına kadar ilgilenip yeni mukavelesi için gereken yapılacak, taraftarımız merak etmesin” diyerek açıklamalarını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir