onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Manchester City, İlkay’ı tutmak istiyor!

Manchester City, İlkay’ı tutmak istiyor!

admin admin -
8 0
İlkay Gündoğan’ın Manchester City ile gösterdiği performans Avrupa devlerinin iştahını kabartırken, yıldız oyuncunun geleceğiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

The Athletic’te yer Meydan habere nazaran; Manchester City, mukavelesi sona erecek olan İlkay Gündoğan’ı takımda tutmak istiyor.

Habere nazaran oyuncunun Barcelona’ya transfer olma olasığı yüksek olurken, şimdi geleceğiyle ilgili net kararı vermediği Anlatım edildi.

Yıldız oyuncu 7 yıldır Manchester City forması giyiyor. Bu sebeple de City’ye kapıyı net bir halde kapatmadığı aktarıldı.

Everton maçında 2 gol bir asistle yıldızlaşan İlkay Gündoğan için Pep Guardiola maçın akabinde övgü dolu kelamlar sarf ederken, oyuncuyu ekipte tutmak istediklerini belirtti.

Guardiola, “Kalitesini, değerini ve bağlılığını ispatlamış ve tekrar tekrar ispatlayabilir. Her Lahza her şeyi yapabilecek bir oyuncu. Her idmanda liderliğini gösteriyor. Vaktin geliyor, işini 24 saat yaşıyor ve oynuyor. çok zeki, baskıyı yönetim eden bir futbolcu. Umarım bizimle kalmaya devam eder.” sözlerini kullandı.

32 yaşındaki oyuncu, Manchester City ile çıktığı toplamda 300 maçta 58 gol ve 40 asist yaptı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir