Menajeri açıkladı: “Morutan’a ilgi var”

Futbol, Genel, Haberler Şub 25, 2023 Yorum Yok
Galatasaray’ın dönem başında Serie B gruplarından Pisa’ya kiraladığı Rumen oyuncu Olimpiu Morutan’ın menajeri Victor Becali, oyuncunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

“İTALYA’YA çok ALIŞTI”

Rumen basınına açıklamalarda bulunan Becali, “Açıkçası benim için biraz sürpriz oldu. Her ne kadar ikinci lig de olsa İtalya’da futbol oynamak kolay değil. Morutan’ın İtalya’ya ne kadar yeterli adapte olduğuna ve ne kadar geliştiğine bakın. İtalya’ya birinci gittiğinden bu kadar kolay Ahenk sağlayabileceğini düşünmemiştim.” dedi.

“MORUTAN’A İLGİ VAR”

Morutan’a birçok gruptan İlgi olduğunu söyleyen Becali, “Morutan, İtalya’da mükemmel Amel çıkarıyor. Bunu nasıl yaptığını yalnızca teknik yöneticisi açıklayabilir. Beşerler onu Fazla seviyor lakin kimi kulüplerin ilgisi olduğu yanlışsız. Şu anda rastgele bir Teklif yok, profesyonel liglerde transfer teklifleri gerçek vakitte yapılır.” sözlerini kullandı.

İtalya Serie B’de bu dönem 23 maça çıkan 23 yaşındaki Morutan, bu maçlarda 5 gol 7 asist kaydetti. Pisa’nın Morutan için Galatasaray ile yaptığı kiralık kontratta 5.5 milyon euroluk bir satın alma opsiyonu bulunuyor.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir