Messi: “Benim son şansım”

Futbol, Genel, Haberler Kas 21, 2022 Yorum Yok
Arjantin ulusal Kadrosu’nda Lionel Messi, Dünya Kupası’nda Suudi Arabistan ile oynayacakları müsabaka öncesi açıklamalarda bulundu.

Yıldız isim, sakatlığı olduğuna dair çıkan haberleri yalanladı ve, “Kendimi fizikî olarak Fazla güzel hissediyorum. Rastgele bir meselem yok. Dünya Kupası’na Fazla âlâ geliyorum” sözlerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı “Benim için nihayet Dünya Kupası” açıklamasını bir Kez daha yineleyen Messi, “Bu Dünya Kupası benim için Özel zira muhtemelen nihayet olacak. Aka hayalimi gerçekleştirmeye çalışacağım” diye konuştu.

“Arjantinli olmayan insanların benim için Arjantin’i desteklemesi şahane, minnettarım” diyen 35 yaşındaki futbolcu, “Suudi Arabistan müsabakası öncesi ekip arkadaşlarıma Dünya Kupası tecrübesinden keyif almalarını söyleyeceğim zira onların yaşında ben keyif almıyordum” dedi.

Messi nihayet olarak, “Bu grup bana 2014’teki kadroyu hatırlatıyor. çok misal güçte bir kadroydu. Alanda ne yapmamız gerektiğini Fazla uygun biliyorduk. Buraya da olağanüstü bir formla gelmek şahane bir şey ve itimat veriyor” yorumunda bulundu.

Arjantin, Dünya Kupası’nın birinci maçında 22 Kasım Salı günü Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir