onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Montella: “Kaybetmek istemediğimizi gösterdik”

Montella: “Kaybetmek istemediğimizi gösterdik”

admin admin -
39 0
Spor Toto Muhteşem Lig’in 14. haftasında deplasmanda Corendon Alanyaspor ile 0-0 berabere kalan Adana Demirspor’un teknik yöneticisi Vincenzo Montella, 10 şahıs kalmalarına Karşın maçı kaybetmek istemeyen oyuncularının grubun ruhunu alana yansıttığını söyledi.

Montella, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, iki kadronun da maçı kazanmak için alana çıktığını kaydetti.

Maça güzel de başladıklarını anlatan Montella, “Sonra bir şeyler kaybetmeye başladığımız birinci yarı oynadık. Lakin oyuncularım Aka bir tebriği de hak etti. Onlarla gurur duyuyorum. 10 şahıs kalmamıza Karşın grubun ruhunu alana yansıttılar. Oyuncularım kaybetmek istemediklerini tekrar tekrar performanslarıyla gösterdiler ve serimizi de uzattık. O yüzden futbolcularımı kutlama etmek istiyorum.” diye konuştu.

Montella, birinci yarının 13 maçının 8’ini deplasmanda oynadıklarını da hatırlatarak, “Bu bizim için biraz dezavantaj olsa da ikinci yarıda bize Aka avantajlar getirecek bir takvimde oynayacağız. O yüzden buna da hazırlıklarımızı devam ettireceğiz.” formunda görüş belirtti.

Hakem hakkında olağanda konuşmadığını lakin bugün hakemin performansını da kıymetlendirmek istediğini lisana getiren Montella, “Hakemin maçı Fazla güzel yönettiğini söyleyebilirim. Benim aldığım hissiyat, hakemin de bugünlük maçta düzgün performans gösterdiği.” sözlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir