MurBeygir Sancak: “yenik da olabilirdik”

Futbol, Genel, Haberler Eki 30, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Üstün Lig’in 12. haftasında konuk olduğu Yukatel Kayserispor’la 2-2 berabere kalLahza Adanne Demirspor’un kulüp lideri MurBeygir Sancak, Fazla hoş bir maç oynandığını, Özellikle birinci dEhemmiyet grubunun süper futbol sergilediğini söyledi.

Sancak, maçın ardındLahza stBeygir çıkışında yaptığı açıklamada, Kayseri’ye kazanmaya geldiklerini fakBeygir yakaladıkları gol fırsatlarını değerlendiremeyince karşılaşmanın berabere sonuçlandığını belirtti.

Birinci yarı Fazla gol kaçırdıklarını, bunun da maçın sonucuna tesir ettiğini lisana getiren Sancak, “İlk dEhemmiyet Adanne Demirspor harika oynadı, Fazla gol kaçırdık. 60’ıncı dakikadLahza sonra Kayserispor düzgün oynadı. Az daha yenik oluyorduk. kutlama ediyorum.” dedi.

Kayserispor ile Adanne Demirspor maçlarının ekseriyetle berabere bittiğini Anlatım eden Sancak, şunları kaydetti:

“Skor 2-1 olunca ‘Bu maç Kesin berabere biter.’ dedim. İyisi olsun. Önümüze bakacağız. KazanmBeyaz istiyorduk. güç bir maç olacağını biliyorduk. Ayağına gelen fırsatları uygun değerlendiremezsen, maç da bu türlü 2-2 biter. yenik de olabilirdik. kutlama ediyorum. Dostça bir maç oldu ve 1’er puanı paylaştık. Pek hoş bir stadyum. Süper bir ortam. AncBeyaz tribünler kimi Fazla Gereksiz hareketler yapıyor. Korner atışı yapmaya gidenlere su atılıyor. Bu ekibe sahip çıkın. Taraftarlar sahip çıkarsa, bu grup yukarılMesafe sarfiyat.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir