onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Muslera’nın kafası karıştı

Muslera’nın kafası karıştı

admin admin -
10 0
Galatasaray’da nihayet iki maçta kalesinde 6 gol gören ve yenilen gollerde kusurlarıyla dikkat çeken Muslera’nın performansı reaksiyon topladı. Eski performansından uzakta olan deneyimli eldivenin bu duruma düşmesinin arkasında hem fizikî hem de mental olarak yaşadıklarının tesirli olduğu vurgulandı.

Bir bankada yaşanan dolandırıldık olayında, Muslera’nın, mal varlığını büsbütün kaybettiği halinde savlar öne sürülmüştü. Fakat kulüp kaynakları, “Para kaptırdığı yanlışsız… Fakat bu sayı yaklaşık 1.5 milyon dolar” diyerek argümanları yalanladı. Kaptan Muslera’nın, bu durumdan etkilenmiş olabileceğinin de altı çizildi.

Uruguaylı ağ bekçisinin düşüşündeki öteki bir nedenin ise sakatlıktan dönüşünün istenen seviyede olamaması gösterildi. Deneyimli eldivenin, sakatlık sonrası iyileşmesene Karşın formsuzluğu dikkat çekti. Trabzon maçında sakatlanan ve öngörülen müddetten erken dönen Uruguaylı eldiven bir türlü istenen seviyeye gelemedi.

BU KAÇINCI KURBAN?

Muslera’nın oyunu geriden kurma sevdasının nihayet kurbanı ise Oliveira oldu. Deneyimli eldivenin bu pasları yüzünden, geçen dönem Taylan ve Berkan, tartışılan isimler haline gelmişti. Bilhassa de Taylan’ın Galatasaray mesleği de tahminen de bu yüzden sonlanmıştı. Bu dönem da Yeniden Trabzonspor maçında Torreira’ya bu türlü bir pas veren Muslera, vatandaşının gol yedirmesine Sebep olmuştu. Karagümrük maçında da yanlışlı pas veren ve yenilen golleri izleyen Muslera, Beşiktaş karşısında da Oliveira’ya adeta tuzak kurdu. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir