onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Nagelsmann’a rakip Arne Slot

Nagelsmann’a rakip Arne Slot

admin admin -
11 0
İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham’da yeni teknik adam arayışları devam ediyor.

SLOT DA KISA LİSTEDE YER ALIYOR

İngiliz takımı için nihayet periyotta Özellikle Julian Nagelsmann haberleri çıkarken yeni bir argüman geldi. ESPN’de yer Meydan haberde Feyenoord’un teknik yöneticisi Arne Slot’un, Nagelsmann ile Bir arada Tottenham’ın kısa listesinde yer aldığı öne sürüldü.

PREMIER LİG İÇİN özel MADDE

Slot’un Feyenoord ile olan kontratında 2024 yılında Premier Lig’den bir ekibe gidebileceği tarafında bir unsur olduğu belirtildi. Bu nedenle Tottenham’ın bu dönem 44 yaşındaki hocayı ekibin başına getirmek istemesi durumunda Feyenoord’a ödeme yapması gerektiği vurgulandı. Ayrıyeten Hollandalı teknik adamın Feyenoord ile kontratının 2025 yılına kadar devam ettiği hatırlatıldı.

CHELSEA VE WEST olmamış UNITED

Haberde Slot’a daha Evvel de Chelsea ve West olmamış United üzere takımların ilgisinin olduğuna da değinildi.

Feyenoord ile bu dönem 30 maçta 73 puan toplayan Slot, yalnızca Biricik mağlubiyet aldı. Genç teknik adam, şampiyonluk için Geri sayıma geçti.

KISA LİSTEDE BİR Namzet DAHA VAR

Tottenham’ın kısa listesinde Julian Nagelsmann ve Arne Slot ile Birlikte ismi verilmeyen bir teknik adam daha olduğunun altı çizildi.

NAGELSMANN KIYMETLİ BİR ADAY

Bayern Münih’in, Mart ayında misyondan aldığı Julian Nagelsmann’a hala maaş ödemeye devam ettiği ve genç teknik adamın ayrılık sürecinin hala karmaşık olduğu belirtildi. Nagelsmann’ın ayrıyeten Tottenham için kıymetli bir Namzet olduğu vurgulandı.

Nagelsmann’ın, daha Evvel de Chelsea ile görüştüğü kaydedildi. Lakin İngiliz grubunun, apansızın Çok teknik adamla görüşme kanısının Nagelsmann’ı Düş kırıklığına uğrattığı tez edildi. Chelsea’nin, kısa listesinde de birinci sıraya Nagelsmann’ı değil, Mauricio Pochettino’yu aldığı Anlatım edildi.

BAŞKA İSİMLER DE LİSTEDE

Tottenham’ın ise şimdi eski teknik yönetici Mauricio Pochettino ile temasa geçmediği kaydedildi. Öte yandan Tottenham’ın lideri Daniel Levy’nin, geçmişte de kadronun başına getirmeyi düşündüğü Brendan Rodgers ile görüştüğü aktarıldı. Lakin Rodgers’ın kulübün kısa listesinde olup olmadığının bilinmediği vurgulandı. Levy’nin ayrıyeten Öbür isimlerle de temasta olduğu Anlatım edildi.

DEVLER LİGİ FAKTÖRÜ

Tottenham’ın ligde Şampiyonlar Ligi bileti alıp alamamasının da yeni teknik yönetici konusunda belirleyici faktörlerden olacağı öne sürüldü. Ayrıyeten kulübün yeni teknik yöneticisinin, Harry Kane’in grupta kalacağı istikametinde garanti istemesinin beklenen olduğu belirtildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir