onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Nenad Bjelica: “Bu atmosferlerde oynamak güzeldir”

Nenad Bjelica: “Bu atmosferlerde oynamak güzeldir”

admin admin -
7 0
Trabzonspor’un Hırvat teknik adamı Nenad Bjelica, deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacakları maç öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kendisinin birinci derbisi olmasına dikkat çeken Bjelica, Derbi olarak benim de Türkiye’deki birinci maçım olacak. Hoş bir maç olacak bence. nihayet oynadığımız maçtan sonra Fazla vaktimiz oldu. Bugün de isteklerimizi alana yansıtmaya çalışacağız. Bu Cin ambiyanslarda oynamak hoştur. Hoş bir maç olmasını diliyorum.” dedi.

“EN GÜZEL TAKIM BU”

Takım için en yeterli olduğunu düşündüğü kadroyu alana sürdüğünü belirten Hırvat teknik adam, “Buraya geldiğimden beri tam takım maça çıkma talihim şimdi olmadı. Çıktığımız 3 maç da 11’e 11 başladık. Olmayan oyunculardan şikayet eden biri değilim. Oyuncularım alana çıktıklarında ellerinden gelenin en uygununu vereceklerdir. Grup için en düzgün gördüğüm oyuncuları birinci 11’de tercih etmeye çalıştım.” tabirlerini kullandı.

Son olarak Türk futbolu hakkında değerlendirmelerde bulunan Bjelica, “Türkiye’de olduğum için Fazla memnunum. Türk futboluyla ilgili daima hoş şeyler düşünmüştüm. Uzun yıllar burada olmak, hoş işler çıkarmak istiyorum.” diyerek kelamlarını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir