onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Nenad Bjelica’dan geleceğe yatırım

Nenad Bjelica’dan geleceğe yatırım

admin admin -
6 0
Gelecek dönemin iskeletini oluşturmak isteyen teknik yönetici Nenad Bjelica, yeni dönemde grupta kalacak yahut kalması beklenen isimlere mühlet Eda kararı aldı. nihayet haftalarda Markovic’e forma talihi tanımayan, kiralık kontratı sona erecek olan Yusuf Yazıcı’yı takıma almayan, bir Öbür kiralık oyuncu Gbamin’e ise sonradan formayı veren Bjelica, Yine ayrılma ihtimali olan isimlerden Gomez’i de keserek daha Fazla ümit Bozok’a misyon vermişti.

Hırvat teknik adamın kalan haftalarda da bu tercihlerine devam edeceği ve en Kıymetli isteğinin istikbal dönem için takımda bir iskelet oluşturmak olduğu öğrenildi. Bjelica bu hususla ilgili olarak da net bir İzah yaparak, “Önümüzdeki sene bizimle olacak oyuncularla devam etmeyi, onlara Talih vermeyi planlıyoruz” tabirlerini kullandı.

GENÇLERE GÜN DOĞDU

Bordo-Mavili grupta nihayet haftalarda üçlü savunmanın solunda misyon yapan Eren Elmalı, Fenerbahçe ile oynanan maçta gördüğü sarı kart nedeniyle ceza hududuna ulaşarak cezalı duruma düştü. Bu oyuncunun yokluğunda Bjelica’nın Karagümrük maçında o bölgede genç oyuncu Arif Boşluk’a formayı vermesi bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir