Nuri Şahin’den ıslıklı eleştirilere sert tepki!

Futbol, Genel, Haberler May 22, 2023 Yorum Yok
Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, Spor Toto Harika Lig’in 35. haftasında Medipol Başakşehir ile 0-0 berabere kaldıkları maçı kazanmak istediklerini, en az bir puan maksadını ise gerçekleştirerek alandan ayrıldıklarını söyledi.

Müsabakadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Şahin, bu dönem İç alandaki nihayet maçlarını oynadıklarını belirtti.

Şahin, kazanmak için alana çıktıklarını Anlatım ederek, “Çok konuma girdik. Bir puanı da hedeflemiştik, onu aldık. Önümüzdeki Fenerbahçe maçına hazırlanıp işi bitirmek istiyoruz. Matematiksel olarak yarış devam ediyor. Altımızda Öbür kadrolar da var. O yarışın içinde en avantajlı grup biziz. çok karamsar değilim. Ben grubuma güveniyorum. Aka sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. nihayet maçımızı Girensunspor’la oynayacağız.” diye konuştu.

Haji Wright’ın müsabakada tribünlerden ıslıklanmasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Şahin, ABD’li forvetin yakın vakitte baba olduğunu, taraftarın reaksiyonuna şaşırdığını lisana getirerek, “Bir daha olmayacağını düşünüyorum. Bizim için yaptıkları ortada. çok rahat Öbür gruplara transfer olabilirdi, bizi tercih etti. Vefa, insanlık Fazla değerli.” değerlendirmesinde bulundu.

Şahin, geçen dönem İç alanda Fazla daha yeterli oynadıklarını, bu dönem alanlarında Gereksiz Fazla puan verdiklerini, “en Fazla içini yakan” çabaların Kasımpaşa ve Sivasspor maçları olduğunu vurguladı.

Her Vakit ayakları yere basan biri olduğunu vurgulayan Şahin, hiçbir Vakit “Antalyaspor’un maksadı birinci 5” sözünü kullanmadığını söyledi.

Şahin, Antalyaspor ile kontratının devam ettiğini, Antalya’yı Fazla sevdiğini, dönem sonunda kulüp lideri ve idareyle kıymetlendirme yapacaklarını kaydetti.

Antalyaspor tarihinde en Fazla öz tenkit yapan teknik adam olduğunu savunan Nuri Şahin, “Antalyaspor’da transferleri yalnızca Nuri Şahin yapmıyor. İdare, hoca daima birlikte yapıyor. Dünyanın hiçbir yerinde her transfer tutmaz. Borussia Dortmund’a ömrümü verdim. İnanın bana Dortmund da transferde Aka yanılgılar yaptı. Transferde hiçbir kulüpte muvaffakiyet yüzde 100 olmaz. Yanılgı yaptık mı yaptık lakin doğruları göz arkası etmemek lazım.” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir