onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Okan Buruk derbi sonrası neşteri vurdu!

Okan Buruk derbi sonrası neşteri vurdu!

admin admin -
9 0
Galatasaray’da Beşiktaş mağlubiyetinin faturası 3 isme kesildi. Teknik yönetici Okan Buruk, kulübeye çekeceği isimlerde kararını verdi. Başakşehir’le bu hafta oynanacak kritik gayretin planlarını şimdiden yapmaya başlayan Buruk, kurmaylarıyla Birlikte radikal kararlar almanın eşiğinde.

Beşiktaş karşısında Fazla Üzücü bir oyun ortaya koyan ve sonrasında da yaptığı kusurla kadrosunun gol yemesine Sebep olan Oliveira’yı geç çıkardığı için eleştirilen Okan hoca, Portekizli orta alan yerine Midtsjö’yü birinci 11’de düşünüyor. Norveçli futbolcunun, Torreira ile partner olması bekleniyor.

Fanatik’in haberine nazaran; Başakşehir karşısında düşünülen değişikliklerden biri de Taarruz çizgisinde. Sakatlık dönüşünden bu yana beklentilerin Fazla altında kalan Mertens de kulübe yolcusu. Belçikalı yıldızın yerineNicolo Zaniolo’nun artık birinci 11’e iç edilmesine karar verildi.

İtalyan yıldızın, takımdaki öbür değişikliklere nazaran forvet ardında misyon yapacağı kestirim ediliyor. Kerem ile Rashica’nın kanatlardaki yeri garanti üzere görünse de mümkün 3. yerli atılımı Özellikle Rashica’yı da kulübe yolcusu yapabilir.

SOL BEK DEĞİŞİKLİĞİ KESİN

Zira Okan Buruk’un Beşiktaş derbisi öncesi Fazla düşünüp gerçekleştiremediği sol bek değişikliği bu Sefer Kesin olarak devreye alınacak üzere görünüyor. Dev maçta tel tel dökülen Adekugbe’nin yerine Dubois, Kaan Ayhan yahut eldeki yerlilerden Kazımcan ile Emre Taşdemir’in monte edilme ihtimali var.

HER İHTİMALİ DENEYECEK

Buruk, hafta boyunca bu değişiklikler üzerinde denemeler yapıp en Dava kurguyu bulmaya çalışacak. Yerlilerden Berkan Kutlu’nun da yine birinci 11’e dönme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir