Okan Buruk: “Kazanmaya çıkacağız”

Futbol, Genel, Haberler May 01, 2023 Yorum Yok
Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk, “Çok Kıymetli bir maç. Bir derbi oynayacağız. Bunun günlerdir üzerimizde heyecan var. Hoş bir yer, hoş bir stadyum, hoş bir ambiyans. Kendi stadımız olsa bile bizim üzere oyunculara sahip kadroların isteğini artırır. Rakibin kendi seyircisi önünde baskıyla başlayabileceğini düşünüyoruz. Maç başlangıcı Fazla kıymetli. İki kadro formda. Beklenen 11’ler alanda. Düzgün bir futbol insanların beklentisi. önce buna karşılık vereceğiz. Sonra biz de kazanmaya geldik, rakibimiz de kazanmak isteyecek. Hedefimiz bundan evvelki maçlarda olduğu üzere kazanmak. Kazanmak için çıkacağız, kazanmak için oynayacağız. umut ettiğimiz, Düş ettiğimiz üzere, başımızda yaşadığımız üzere umarım oyunumuzu alana aktarırız.” dedi.

Genç teknik adam, kelamlarına, “Kenar ortalarında 1 ve 2 Galatasaray ile Beşiktaş. İçeride Savaş Tosun, Aboubakar üzere iki santrforu var. anne fikrimiz kendi oyunumuzu oynamak ve rakibin düzgün yanlarına Önlem almak. Tahlil ettik, anlattık, çalıştık. Oyuncularım üstesinden gelmeye çalışacak. Güzel bir kadroyuz, ligin önderiyiz. Buraya kazanmak için geldik.” sözleriyle devam etti.

Okan Buruk, nihayet olarak, “Belki bizim tarafımızdan değil de daha evvelki maçlara bakılarak barış Alper tercihi üzerinde beşerler durdu. Rashica nihayet haftalarda Fazla formda. Önde bir Ahenk var. nihayet 3 maçta 13 gol attık. Ön taraftaki üretkenliği devam ettirmek istiyoruz. Dubois ve Kazımcan, sol beke koysak katkı verecek oyuncular. Türk sayımıza bakınca en yanlışsız tercih Adekugbe diye düşündük. Başlangıç 11’imiz Mevcut fakat devam edecek de bir 11’imiz var. Hepsi istekleri, hepsi hazır. Başlayan 11 üzere, dışarıdaki oyuncularıma da Fazla güveniyorum.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir