onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Okan Buruk: “Söyleyecek çok söz yok”

Okan Buruk: “Söyleyecek çok söz yok”

admin admin -
9 0
Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, İstanbulspor maçı öncesi konuştu.

Okan Buruk yaptığı açıklamada, “Artık aslında belirli bir yere geldikten sonra Fazla Çok söylenecek Laf olmuyor. Tıpkı disiplin, birebir konsantrasyon ile alanda olacağız. Bugün güç bir müsabaka. Rakibimize Fazla hürmet duyuyoruz. Hoş bir atmosfer var. Her şey maç için ülkü.” dedi.

Kazanmak istediklerini söyleyen genç çalıştırıcı, “Amacımız kazanmak. Her maçı kazandıktan sonra bir sonraki maçı amaç seçmeliyiz. Yine bizimle Bir arada olacak seyircimiz. Birinci maksadımız bugünkü maçı kazanmak. Sacha Boey cezalı, onun dışında takımımızda bir külfet yok. Tam kadro sahadayız” sözlerini kullandı.

Ayrıca “Geçen hafta rakibimize Fazla net konumlar vermesek de 1-0 üzere skorlar her Vakit sonuçlar her Vakit riskli olur. Bizim için en Değerli şey bu maçlarda skor üretmek.  Bugün rakibimizin de nihayet haftalarda daha Fazla topu rakibe verdiğini ve düzgün savunma yaptığını görüyoruz. Geçişleri kullandığını düşünüyoruz. Birinci maçta bize önde de baskı yapmışlardı. İkisi de olabilir bugün. İkisine de hazırlandık. lakin kalitemiz, isteğimiz, konsantrasyonumuz, fizikî ve mental olarak Fazla âlâ durumdayız. Bunu alana en güzel halde yansıtmak zorundayız” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir