Okan Buruk’tan Mertens sözleri

Futbol, Genel, Haberler Nis 02, 2023 Yorum Yok
Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Adana Demirspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Dries Mertens’in sakatlıktan dönmesiyle ilgili konuşan Okan Buruk, “Dries Mertens uzun müddet sonra döndü. Grupla antrenmanlara başladı. Çarşamba günü yaptığımız oyunda oynadı. Kaç dakika giderse, onu kullanmak istedik. O da oynamak istiyordu. Her oyuncu bizim için Fazla değerli. Mertens hamlede ve savunma geçişleri ortasında kıymetli. öteki oyuncularımız da istekli ve hazır. İnşallah istediğimiz sonuca ulaşırız.” dedi.

ulusal ortadan sonra birinci maçın güç olabileceğine vurgu yapan genç teknik adam, “Milli ortadan sonraki maç güç olur. Fernando Muslera gitmedi, Lucas Torreira müsaade aldı. Sam Adekugbe uzun seyahat yaptı. Stadımızı özlemişiz. Bu sene farklı bir sene, devamlı Aralık oldu. anne amacımız kazanmak. Kazanmak için her şeyi bir kenara bırakacağız.” tabirlerini kullandı.

Taraftarlarla ilgili de İzah yapan Okan Buruk, “İyi bir ekibe karşı oynayacağız. Seyircimizle Bir arada kenetleneceğiz. Stada gelirken biz onlara el sallıyorduk, onlar bize yumruklarını gösteriyordu. Ziyadesiyle motiveler. Onlar da hazır, biz de alanda istediklerini vermek zorundayız.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir