onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Paris yıldızını bedavaya gönderecek

Paris yıldızını bedavaya gönderecek

admin admin -
4 0
Bu yaz periyodunda PSG için sular durulmayacak. İstenilen sonuçların alınamamasının yanı Dizi oynanan oyununda ümit vaat etmemesi sebebiyle topun ucunda Christophe Galtier olsa da yıldız isimlerde çokça eleştiriliyor. Bileti kesilen birinci oyuncu muhakkak oldu. Arjantinli Leandro Paredes kadrodan gönderilecek birinci İsim olarak açıklandı.

NEYMAR, VERATTİ ÜZERE İSİMLERDE TEHLİKEDE

Maaş bordrosunu düşürmek isteyen PSG’de gruptan gönderilmesi planlanan isimler yavaş yavaş açıklanıyor. Listede Neymar, Veratti, Sanches üzere oyunculara istenilen teklifler geldiği taktirde gruptan gönderilmesi planlanan birinci oyuncular üzere duruyor. Bu isimlerin yanı Dizi kirada bulunan ve ülkemizde forma giyen Mauro İcardi, Draxler ve Paredes üzere oyunculara da kolaylık sağlanacağı açıklandı

40 MİLYON EUROYA GELMİŞTİ

2019 yılında 40 milyon euro üzere yüksek bir bedelle transfer olduğu PSG’de istenilen performansı bir türlü gösteremeyen Paredes yüksek maaş alması sebebiyle de ekibe kahır çıkaracak üzere duruyor.

4 DÖNEMDE 117 MAÇ

Arjantinli orta alan 2019 yılında katıldığı Fransız grubunda 4 dönemde 117 maça çıkıp 3 gol 10 asistlik performans sergiledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir